zarezerwuj teraz

Usługi Dodatkowe

Do dyspozycji gości pozostaje także mini PUB połączony z recepcją, sala lustrzana, SPA, sauna mokra i sucha czy też wielofunkcyjna sala fitness.

Spełniając wymogi nawet najbardziej potrzebujących gości hotel został przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Poza windą i podjazdem dla osób niepełnosprawnych, posiadamy również pokój z łazienką wyposażony w taki sposób, aby nasi goście czuli się w pełni swobodnie a zarazem komfortowo i bezpiecznie.

Mając na uwadze dobro naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy kącik dla dzieci, w którym rodzice mogą spędzać czas ze swoimi pociechami na zabawie i przyjemnościach.

Mini PUB

Przy recepcji hotelowej istnieje możliwość skorzystania z barku z napojami. W ofercie mini PUB-u znajdziecie Państwo kawę, herbatę, zakąski, lody, ciasta, drinki, oraz wiele innych.

Śniadanie

W naszym hotelu w cenie pobytu można zjeść śniadanie w godzinach 7.00 – 9.30. Śniadanie serwujemy w formie stołu szwedzkiego, jednakże na specjalne życzenie gości śniadanie można zamówić do pokoju lub zjeść je w wielofunkcyjnej Sali Lustrzanej wg. karty dań.

Pozostałe usługi

Do dyspozycji gości pozostaje także pralnia hotelowa oraz ksero. Na recepcji bez problemu mogą Państwo nabyć rzeczy niezbędne w podróży, m.in. gazety, mapy, przewodniki, środki higieny osobistej, papierosy, itp. Na recepcji można zamówić usługi takie jak: budzenie, zamówienie taksówki, masażysty czy rezerwację biletów do kina, teatru, na mecz, bądź też biletów autobusowych czy kolejowych. Dodatkowo posiadamy depozyt i przechowalnię bagażu.

Usługi w pobliżu hotelu:

Dogodna lokalizacja hotelu sprawia, że mogą Państwo korzystać w pełni z atrakcji turystycznych i kulturalnych Tarnowa. Polecamy stronę internetową tarnowskiego Centrum Informacji Turystycznej, gdzie uzyskają Państwo informację o zabytkach miejskich jak i najciekawszych wydarzeniach kulturalnych.

Polski-Biegun-Ciepla

www.it.tarnow.pl