zarezerwuj teraz

Pokoje

 

 

 

Na trzech kondygnacjach udostępniamy Państwu 33 pokoje o bardzo wysokim standardzie, w tym trzy pokoje rezydenckie z aneksami kuchennymi. Pokoje są 1, 2 i 3 osobowe. Część pokoi wyposażona jest w szerokie łoża małżeńskie, a część w łóżka pojedyncze z możliwością ich łączenia w łoża małżeńskie. Niektóre pokoje posiadają również balkony.

Dla bezpieczeństwa, komfortu i swobody osób niepełnosprawnych hotel GAL posiada windę, podjazd dla niepełnosprawnych, a pokój wraz z łazienką zaprojektowano i wykończono tak, aby nasi goście nie odczuwali swoich ograniczeń.

Dla osób palących zostało wydzielone miejsce do palenia, gdyż wszystkie pokoje w hotelu są dla osób niepalących.

Każde piętro hotelu zostało zaprojektowane w odmiennym stylu i klimacie. Pokoje na I piętrze zostały urządzone w klimacie RETRO ze stylowymi meblami, a także łazienką stylizowaną w podobny sposób oraz z zachowanymi supraportami na ścianach korytarzy. II piętro jest przeznaczone dla gości, którzy najlepiej odnajdują się w wysublimowanej elegancji i stylu nowoczesnym, gdyż tak właśnie zaprojektowano pokoje na tej kondygnacji. III piętro to styl ekologiczny, a zarazem nowoczesny. Wszystkie pokoje są klimatyzowane.

Każdy pokój w hotelu GAL został umeblowany meblami polskich producentów. W każdym pokoju znajduje się miejsce na bagaż, telefon,  Internet, mini barek wyposażony w zimne napoje bezalkoholowe i alkoholowe. Do dyspozycji gości w każdym pokoju będzie czajnik oraz kawa i herbata, a także deska do prasowania i żelazko. Pościel w naszym hotelu jest śnieżnobiała i zmieniana każdego dnia. Każdy pokój posiada również własną łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, eurogniazdem, lustrem i białymi ręcznikami. Każdy z gości otrzyma własny zestaw kosmetyków.

 

CENNIK USŁUG HOTELU GAL

Pokój Cena standardowa Cena Promocyjna                             
Pokój 1 os. Superior 190 zł 171zł
Duży pokój 1 os. Premium 200 zł 180 zł
Pokój dla os. niepełnosprawnej 190 zł 171 zł
Pokój 2 os. Twin Deluxe
210 zł/1 osoba 

240 zł/2 osoby

189 zł/1 osoba

216 zł/2 osoby

Pokój 2 os. Deluxe King – Size 210 zł/1 osoba 

240 zł/2 osoby

189 zł/1 osoba

216 zł/2 osoby

Pokój 2 os. Deluxe Queen – Size 210 zł/1 osoba 

240 zł/2 osoby

189 zł/1 osoba

216 zł/2 osoby

Pokój 2 os. Deluxe Premium 220 zł/1 osoba 

250 zł/2 osoby

198 zł/1 osoba

225 zł/2 osoby

Pokój Rezydencki Superio King-Size 370 zł 333 zł
Pokój 3 os. Premium 280 zł 252 zł
Dostawka 70 zł/ 1 sztuka
Dostawka dla dziecka 60 zł/ 1 sztuka
SPA Hotelowe 70 zł/ godz
Śniadanie do pokoju dla dwóch osób 50 zł

 

Istnieje możliwość dostawki do poszczególnych pokoi. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 i trwa do godziny 12.00 następnego dnia. Śniadania w formie szwedzkiego bufetu, parking, budzenie –  w cenie noclegu. Dla dzieci do 5 roku życia nocleg w hotelu jest bezpłatny. Pranie wg oddzielnego cennika umieszczonego w każdym pokoju. W hotelu akceptujemy karty płatnicze.

 

 

OFERTA POBYTU W HOTELU

W hotelu GAL do dyspozycji gości pozostają pokoje jedno-dwu- i trzy-osobowe na trzech kondygnacjach. Każde piętro hotelu posiada swój własny i niepowtarzalny styl. W pokojach i łazienkach I piętra dominuje styl RETRO. Piętro II zapewne najbardziej będzie odpowiadało osobom gustującym w stylu WSPÓŁCZESNEJ ELEGANCJI, natomiast III piętro to styl NOWOCZESNE ECO.

Atrakcje turystyczne Tarnowa

Tarnów to przepiękne, małopolskie miasto pełne zabytków, które oferuje szereg atrakcji turystycznych. To co wyróżnia Tarnów, to swoista mieszanka dwóch stylów renesansowej architektury oraz klimatu dawnej Galicji. Na uwagę zasługuje co najmniej kilkadziesiąt zabytkowych budynków z doby gotyku, renesansu i baroku.

Więcej

POKOJE JEDNOOSOBOWE

Opis: Dla osób ceniących elegancję pomieszczeń a zarazem komfort i dostępność rozwiązań funkcjonalnych posiadamy pokoje jednoosobowe z łazienką.

Więcej

POKOJE DWUOSOBOWE

Opis: Począwszy od pierwszego piętra aż po trzecią kondygnację oferujemy Państwu pokoje dla dwóch osób z łazienką i kompleksowym wyposażeniem.

Więcej

POKÓJ TRZYOSOBOWY

Opis: Pokój trzyosobowy z możliwością dwóch dostawek jest unikalną ofertą naszego hotelu.

Więcej

POKOJE REZYDENCKIE

  Opis: W hotelu GAL znajdują się 3 przestronne pokoje rezydenckie.

Więcej