zarezerwuj teraz

Lokalizacja

Hotel GAL znajduje się województwie małopolskim, w doskonałej lokalizacji Tarnowa, przy ul. Dworcowej 5 w ścisłym centrum Starego Miasta. W najbliższym otoczeniu hotelu znajdują się planty im. Józefa Jakubowskiego, gdzie w każdej chwili można wypocząć wśród natury i zieleni.

Hotel znajduje się w odległości ok. 1, 2 km od Rynku Głównego, dzięki czemu spacerując możemy do niego dotrzeć w krótkim czasie. Przy okazji można także podziwiać malownicze, odrestaurowane kamienice przy ul. Krakowskiej i Wałowej

Hotel sąsiaduje bezpośrednio zarówno z dworcem PKP jak i PKS. Obecnie remontowana jest także linia kolejowa, tak więc w najbliższym czasie do Tarnowa, a zarazem naszego hotelu będzie można podróżować szybką koleją.

Hotel GAL jest idealnie wyeksponowany na tle otoczenia. Ponadto wyróżnia się wysokim standardem wykończenia dzięki czemu doskonale współgra z istniejącą architekturą miasta. Hotel pod względem architektonicznym został odpowiednio wyeksponowany na tle wyremontowanego w ostatnich latach Dworca Kolejowego i Autobusowego.

Hotel został oznakowany z każdej strony jego położenia aby ułatwić Państwu znalezienie budynku w jak najprostszy sposób. Dodatkowo tablice, którymi jest oznakowany są podświetlane. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że całe otoczenie hotelu jak i dworca jest oświetlone, co może zachęcić do nocnych spacerów.

Dojazd do hotelu

Poza komunikacją kolejową, autobusową i miejską, do hotelu GAL możecie Państwo dojechać samochodem, który można bezpiecznie pozostawić na parkingu hotelowym, bądź też licznych parkingach miejskich i prywatnych. Hotel GAL posiada własny monitoring. Monitorowany kamerami jest także parking hotelu, jak również cały Plac Dworcowy dworca PKP. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się postój taksówek, z usług których można skorzystać przez całą dobę.

Dworzec PKS świadczy sprzedaż biletów autobusowych PKS i prywatnych przewoźników na teren całego kraju i Europy.

Tarnów jest ważnym miastem na mapie krajowej i międzynarodowej sieci komunikacyjnej, gdyż położony jest na skrzyżowaniu ważnych europejskich szlaków handlowych. Międzynarodowa trasa z zachodu na wschód (Zgorzelec-Medyka) krzyżuje się z drogą krajową nr 73 z północy na południe (Warszawa-Nowy Sącz-granica ze Słowacją).

Tarnów posiada bezpośrednie połączenie z Kijowem, Odessą, Bukaresztem, Budapesztem, Koszycami, a także: Krakowem, Warszawą, Poznaniem, Szczecinem i Gdańskiem.

W ostatnim czasie oddano do użytku odcinek autostrady Kraków-Rzeszów, a miasto Tarnów jest z nią połączone dwoma zjazdami. Po ukończeniu odcinka do Rzeszowa niebawem do naszego hotelu będzie można dostać się z Podkarpacia. Łatwo i szybko dotrzecie Państwo również obwodnicą miasta.

Jeśli chodzi o podróż samolotem, to w najbliższej okolicy Tarnowa znajdują się dwa porty lotnicze. Pierwszy to w Krakowie-Balicach w odległości około 100 km od Tarnowa, natomiast drugi znajduje się w Jasionce, koło Rzeszowa. Obecnie z lotniska w Balicach do Tarnowa, a zarazem naszego hotelu można dotrzeć autostradą A4. W przyszłości będzie to także możliwe z Rzeszowa.