zarezerwuj teraz
canada goose påslakanset herr discount canada goose mens vest price real canada goose chilliwack fake canada goose down fill rea köpa canada goose hybridge lite soft shell jacket mens buy canada goose outlet fakes canada goose buy ny priser real canada goose snow mantra kopia billiga canada goose snow mantra parka canada goose factory outlet ontario sweden canada goose ekte eller falsk rea canada goose canada price herr canada goose dames jassen säljes canada goose womens kensington parka sale sweden discount canada goose kurtki damskie köpa canada goose store hamburg cheap billig canada goose sverige äkta canada goose yorkville jacket real canada goose polska kurtki canada goose gloves women rea canada goose sverige butikker 2015

Lokalizacja

Hotel GAL znajduje się województwie małopolskim, w doskonałej lokalizacji Tarnowa, przy ul. Dworcowej 5 w ścisłym centrum Starego Miasta. W najbliższym otoczeniu hotelu znajdują się planty im. Józefa Jakubowskiego, gdzie w każdej chwili można wypocząć wśród natury i zieleni.

Hotel znajduje się w odległości ok. 1, 2 km od Rynku Głównego, dzięki czemu spacerując możemy do niego dotrzeć w krótkim czasie. Przy okazji można także podziwiać malownicze, odrestaurowane kamienice przy ul. Krakowskiej i Wałowej

Hotel sąsiaduje bezpośrednio zarówno z dworcem PKP jak i PKS. Obecnie remontowana jest także linia kolejowa, tak więc w najbliższym czasie do Tarnowa, a zarazem naszego hotelu będzie można podróżować szybką koleją.

Hotel GAL jest idealnie wyeksponowany na tle otoczenia. Ponadto wyróżnia się wysokim standardem wykończenia dzięki czemu doskonale współgra z istniejącą architekturą miasta. Hotel pod względem architektonicznym został odpowiednio wyeksponowany na tle wyremontowanego w ostatnich latach Dworca Kolejowego i Autobusowego.

Hotel został oznakowany z każdej strony jego położenia aby ułatwić Państwu znalezienie budynku w jak najprostszy sposób. Dodatkowo tablice, którymi jest oznakowany są podświetlane. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że całe otoczenie hotelu jak i dworca jest oświetlone, co może zachęcić do nocnych spacerów.

Dojazd do hotelu

Poza komunikacją kolejową, autobusową i miejską, do hotelu GAL możecie Państwo dojechać samochodem, który można bezpiecznie pozostawić na parkingu hotelowym, bądź też licznych parkingach miejskich i prywatnych. Hotel GAL posiada własny monitoring. Monitorowany kamerami jest także parking hotelu, jak również cały Plac Dworcowy dworca PKP. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się postój taksówek, z usług których można skorzystać przez całą dobę.

Dworzec PKS świadczy sprzedaż biletów autobusowych PKS i prywatnych przewoźników na teren całego kraju i Europy.

Tarnów jest ważnym miastem na mapie krajowej i międzynarodowej sieci komunikacyjnej, gdyż położony jest na skrzyżowaniu ważnych europejskich szlaków handlowych. Międzynarodowa trasa z zachodu na wschód (Zgorzelec-Medyka) krzyżuje się z drogą krajową nr 73 z północy na południe (Warszawa-Nowy Sącz-granica ze Słowacją).

Tarnów posiada bezpośrednie połączenie z Kijowem, Odessą, Bukaresztem, Budapesztem, Koszycami, a także: Krakowem, Warszawą, Poznaniem, Szczecinem i Gdańskiem.

W ostatnim czasie oddano do użytku odcinek autostrady Kraków-Rzeszów, a miasto Tarnów jest z nią połączone dwoma zjazdami. Po ukończeniu odcinka do Rzeszowa niebawem do naszego hotelu będzie można dostać się z Podkarpacia. Łatwo i szybko dotrzecie Państwo również obwodnicą miasta.

Jeśli chodzi o podróż samolotem, to w najbliższej okolicy Tarnowa znajdują się dwa porty lotnicze. Pierwszy to w Krakowie-Balicach w odległości około 100 km od Tarnowa, natomiast drugi znajduje się w Jasionce, koło Rzeszowa. Obecnie z lotniska w Balicach do Tarnowa, a zarazem naszego hotelu można dotrzeć autostradą A4. W przyszłości będzie to także możliwe z Rzeszowa.